Serdecznie zapraszamy na X Forum Formacyjne Moc Misji – Tajemnica Eucharystii, które odbędzie się w dniach 29-31 stycznia br.!

W tym roku z powodu pandemii nie możemy spotkać się razem, ale Pan Bóg jest blisko nas zawsze i czeka na spotkanie twarzą w twarz, dlatego nie poddajemy się i działamy!

Tegoroczne Forum przenosimy do przestrzeni online i do Twojego kościoła parafialnego. Chcemy w czasie trwania naszego Synodu, pomimo utrudnień w spotkaniu związanych z epidemią, doświadczyć bycia wspólnotą Kościoła Tarnowskiego. Zapraszamy Cię do udziału, niezależnie od tego, czy jesteś bardziej lub mniej zaangażowany w życie Kościoła. Transmisje będą odbywać się w dniach: 29-31.01.2021, o godz. 19.30, poprzez radio RDN oraz kanał Synaj.tv na platformie YouTube (link: https://www.youtube.com/channel/UCAPmWNE4ONknaiwFjfj6G7w). Dodatkowo sobota, 30.01.2021, jest dniem święceń biskupich ks. Artura Ważnego, który jest inicjatorem Forum. Zachęcamy do oglądania transmisji z tego wydarzenia o godz. 10:00,  w telewizji TRWAM.

Pragniemy, by ten czas był przestrzenią duchowej jedności i modlitwy za naszą diecezję.

***

Piątek, 29.01, godz. 19:30: konferencja ks. Wojciecha Węgrzyniaka oraz czas na adorację w kościele parafialnym.

Sobota, 30.01, godz. 19:30: konferencja ks. Krzysztofa Porosło oraz uwielbienie prowadzone przez Księdza Biskupa Artura Ważnego (wcześniej, o godz. 10:00, transmisja święceń biskupich, np. poprzez telewizję TRWAM)

Niedziela, 31.01, godz. 19:30: nieszpory eucharystyczne i słowo Księdza Biskupa Andrzeja Jeża.