80 osób. 3 dni. Jedna Księga.

 

Tak w skrócie można opisać ostatni weekend (9-11 listopada br.) w Wielogłowach. Ponad 80 osób z parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wzięło udział w Kursie Emaus, zgłębiając Osobę Jezusa – Słowa. Niech świadectwa i fotorelacja powiedzą same za siebie!

Bogu niech będą dzięki za wszystko, co w tym czasie uczynił!

Wielogłowianom dziękujemy za gościnę i wspólne świętowanie historycznego Dnia Niepodległości! 🙂

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA! (klik!)

 

ŚWIADECTWA

Postanawiam się karmić Słowem Bożym codziennie.

~ Barbara

Postanawiam czytać Słowo i mu ufać, że będzie mnie prowadzić.

~ Bartek

Chciałabym, aby Słowo, które zostało zasiane, przyniosło obfity owoc. Pragnę czytać Słowo na głos, aby przychodziło do mnie z mocą i umacniało mnie.

~ Anna

Postanawiam jeszcze więcej i częściej czytać i karmić się Słowem, nie tylko czytając Go z telefonu, ale przede wszystkim z Biblii.

~ Mariusz

Teraz patrzę na Pismo Święte inaczej, wiem, że nie wszystko muszę od razu wiedzieć, co do mnie mówi Pan. Przeczytane Słowo będzie we mnie rosło, kiełkowało. Często bałam się czytać Pismo, bo go nie rozumiałam i miałam wyrzuty sumienia, że nie potrafię się skupić. Teraz, po tych rekolekcjach wiem, że to proces mojego wzrastania.

~ Małgorzata

Moja decyzja to żyć i głosić Słowo. „Mów, Panie, bo sługa Twój słucha”.

~ Ewa

Postanawiam modlić się Słowem, psalmami (jak kiedyś, w młodości).

~ Lidia

Postanawiam przeczytać Pismo Święte w całości oraz żyć Słowem Bożym.

~ Monika

Najpiękniejsza droga, najwspanialsze przeżycie odkrycia Jezusa, bliskość z Jezusem. Zrozumiałam jak ważna w życiu jest Słowo Boże. Jestem zdeklarowana czytać Słowo Boże codziennie. Dziękuję

~ Izabela

Nie będzie dnia bez Słowa, nie będzie szukania wyjścia z różnych sytuacji bez Słowa! Ze Słowem wyjdę do innych, nie dywagując za bardzo, czy to jest odpowiedni moment.

~ Maria