Celem kursu MARIA MAGDALENA jest odkrycie planu Boga dla kobiety i ukazanie w jaki sposób można realizować kobiece powołanie na co dzień. Kurs jest pomocą w stanięciu w prawdzie o samej sobie w Bożej, pełnej miłości obecności, która ma uzdrawiającą moc. Pomaga kobiecie zobaczyć niszczące mechanizmy, które nie pozwalają żyć w wolności i prawdziwej tożsamości Córki Króla. Spojrzenie Jezusa, które zmienia perspektywę patrzenia na życie i doprowadza do podjęcia konkretnej decyzji związanej z codziennym życiem z Jezusem. Podprowadzenie do ponownego wybrania Jezusa jako Twojego Pana i oddania Mu swoich trudności i zmagań dzięki doświadczeniu Jego łaski nawet w czasie strapienia. Odkrycie i nazwanie darów, potencjału, który Bóg złożył w każdej z nas oraz podjęcie decyzji o rozwijaniu ich. Na sam koniec ukazanie konieczności świadczenia o swoim spotkaniu z Bogiem i doprowadzenie do podjęcia decyzji o ewangelizacji metodą oikos

Kiedy: 9-11 grudnia 2022 r.

Gdzie: Ośrodek Dialogu, Misji i Formacji ALEGORIA w Tarnowie (pl. Kazimierza 5)

Dla kogo: dla wszystkich kobiet powyżej 18 roku życia

Koszt: Z wyżywieniem (dwudaniowy obiad i kolacja w sobotę, w każdym dniu kursu słodki poczęstunek w przerwie kawowej oraz materiały dydaktyczne: dzienniczek duchowy, i wiele innych) – 160 zł;

UWAGA: Nie zapewniamy noclegu – kurs w trybie dochodzonym.

Jeżeli nie jesteś w stanie opłacić kursu w całości albo możesz zapłacić tylko część kwoty, nie rezygnuj – napisz do nas!

W celu usprawnienia recepcji, prosimy opłatę za kurs w całości przelać na nasze konto do dnia zakończenia zapisów włącznie:
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa
33-101 Tarnów, ul. Zbylitowska 5
PKO BP 05 1020 4955 0000 7802 0207 1629
(w tytule przelewu wpisz: Kurs Maria Magdalena)

Zapisy trwają do 6 grudnia włącznie lub do wyczerpania miejsc. Po 6 grudnia brak wpłaty będzie równoważny z rezygnacją z kursu. W przypadku opłacenia kursu i rezygnacji z niego, opłatę zwracamy w całości. Kurs stanowi całość od piątku do niedzieli. Nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału.

Rozpoczęcie: piątek godz. 18.00 Msza Święta – Kaplica w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie – ul. Piłsudskiego 6 (19.00 recepcja – Alegoria)
Zakończenie: niedziela ok. godz. 13.30

Pytania prosimy kierować na adres : sne.tarnow@gmail.com

Ramowy plan kursu zostanie wysłany po zakończeniu zapisów.

Organizatorem kursu jest Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji z Lublina.

ZAPISY ZAMKNIĘTE.